Lamely

Kvalita zakrytia je priamo odvodená z kvality jednotlivých lamiel. Všetky naše lamely majú koncovku s dvojitým tesnením, v súčasnej dobe dodávame tri typy lamiel:

silver solar 60x14

Štandardné lamely typ 600 – 4 samostatné komory (3 uzavreté), rozmer lamiel je 60 x 14 mm. Materiál lamiel je chránený UV stabilizátorom. Dodávaný v prevedení PVC i PC.

 Podrobnosti o type 600 tu >>

 silver solar 83x16  Big profil typ 830 – 4 veľké samostatné UZAVRETÉ komory, rozmer lamiel je 83 x 16 mm. Materiál lamiel je chránený UV stabilizátorom. Dodávaný výhradne v prevedení PC.

Podrobnosti o type 830 tu >>

silver solar 63x15 Profil typ 630 – 3 veľké samostatné UZAVRETÉ komory, rozmer lamiel je 83 x 16 mm. Materiál lamiel je chránený UV stabilizátorom. Dodávaný výhradne v prevedení PC.

Podrobnosti o type 630 tu >>

PVC Lamely DURE sú vyrábané a vyvíjané viac ako 15 rokov a patria medzi najlepší na trhu čo do kvality, vzhľadu a životnosti. Štandardne sú k dispozícii v piatich farbách a tiež v prevedení solárnom a transparentnom. Od roku 2005 sú vyrábané extrémne odolné a pevné lamely z polykarbonátu v prevedení modrá transparentná a solárna. Solárne lamely efektívne ohrievajú bazén a nahradzujú nepraktické a neefektívne solárne panely pri ohreve bazéna. Základné farby lamiel sú dodávané s koncovkami vo farbe lamiel a zároveň pre PC solárne lamely s čiernymi koncovkami a čiernym tesniacim tmelom a transparentné lamely s tesniacim tmelom total clear.